LEVOČA 21.10.2020 13:20

Tanečná škola NEXUM neobišla ani Levoču, mesto v srdci Spiša. Kurzy prebiehajú v budove Gymnázia Sv. Františka Assiského, na Kláštorskej ulici 540.

Na výber máte hneď z niekoľkých kurzov, a to zo spoločenských tancov, svadobnej alebo plesovej prípravy a kurzu Latio Lady vyhradeného výlučne ženám. Kurzy bude vyučovať energická Jana Bukovinová.

Spoločenské tance sú zložené z piatich štandardných tancov (anglický valčík, viedenský valčík a tango) a z piatich latinskoamerických tancov (samba, cha-cha a jive). Tieto tance sa učíme postupne podľa tanečnej úrovne daného kurzu.

Prenechajte svoje obavy z tanca na nás, aby ste si užili výnimočnú udalosť, akou svadba doopravdy je. Pripravíme vám svadobný tanec na mieru alebo si svadobnú choreografiu viete vybrať po dohode s lektorom. Dovoľte nám, aby sa z tanca stala zábava, radosť a výnimočný čas strávený s vašim milovaným.

Chcete zažiť príjemné a zmysluplné chvíle s vašim partnerom? Kurz plesovej prípravy je na to ako stvorený a ešte sa stanete kráľom alebo kráľovnou tanečného parketu. Okrem tradičných spoločenských tancov ako sú waltz, viedenský valčík, tango, samba, cha-cha sa naučíte aj základom polky a salsy.

Tanečný kurz latino style for ladies, na ktorý majú muži zákaz vstupu. Nie je nič zvodnejšie, než sa vedieť hýbať vo vlnách horúcich kubánskych alebo brazílskych rytmov. Spolu sa naučíme základom latinsko-amerických tancov, ako Salsa, Cha-cha, Samba, Jive a Bachata. Nezabudnite, počet miest je limitovaný, preto sa treba prihlásiť čím skôr.

 

Ponuka aktuálnych zápisov Levoča:

 

♦ Dospelí – Latino lady začiatočníci od 2.22023 Štvrtok 19:00 – 20:00

 

Cesta k nám

 

POZRI ROZVRH v Levoči

Na prihlásenie klikni na PRIHLÁŠKA

Informácie recepcia: 0910 75 73 76, info@tsnexum.sk