TOPOĽČANY 30.11.2022 12:06

V Topoľčanoch, meste na Hornej Nitre, sídli ďalšia pobočka Tanečnej školy NEXUM. Nachádzame sa v budove Obchodného centra Korzo, v 365 Gyme, na Obchodnej ulici 8.

Výber kurzov je naozaj obrovský. Na vašom veku naozaj nezáleží. Máme pripravené kurzy nielen pre dospelých, ale aj pre deti a mládež. Talentovaná Liana  Makkošová bude vyučovať hneď niekoľko tanečných kurzov. Dospelých bude učiť spoločenské tance, svadobnú a plesovú prípravu a latino lady. Našich najmenších povedie v tanečnej prípravke a v spoločenských tancoch.

Výučba latinskoamerických a štandardných tancov nesmie chýbať ani v Topoľčanoch. Vážny anglický, či viedenský valčík, zmyselné argentínske tango, rytmická a vášnivá rumba, samba či cha-cha. Toto a ešte oveľa viac sa naučíte na hodinách spoločenských tancov.

Nič netreba nechať na náhodu. Pre takéto prípady tu máme svadobné a plesové prípravy. Výsledok vždy stojí zato. Staňte sa parketovým levom alebo levicou, z ktorých  Počas svadobnej prípravy vám vieme pripraviť choreografiu aj na mieru, aby ste si svoj výnimočný deň čo najviac užili.

V čisto ženskom osadenstve počas kurzov Latino lady sa budete vlniť v rytmoch latinsko-amerických tancov. Salsa, Cha-cha, Samba, Jive a Bachata. Už len pri predstave sa vám musia vlniť boky v týchto horúcich a zmyselných rytmoch.

Ak uvažujete, že svoje deti budete viesť od malička k tancu a hľadáte niekoho, komu môžete dôverovať, tak ste na správnom mieste. Ponúkame tanečné krúžky už od 3 rokov. Začíname veľmi zľahka, zo začiatku si ukážeme, ako si vytvoriť pozitívny vzťah k tancu, budeme sa zdokonaľovať  v koordinácii pohybu, koncentrácií, orientácií v priestore a spolupráci v skupine. Budeme sa spoločne venovať spoločenským tancom, hip hop-u, contemporary, baletu alebo disko tancom.

 

Ponuka aktuálnych zápisov Topoľčany:

 

♦ Dospelí – Spoločenské tance začiatočníci “C” 11.01.-15.02.2023 Streda 18:00 – 19:00 365 Gym

♦ Deti, Mládež – Tanečná prípravka Streda 16:30 – 17:15 od 11.1. 365 GYM

♦ Deti, Mládež – Spoločenské Tance 7-9r. Streda 16:30 – 17:15 od 11.1. 365 GYM

 

Cesta k nám

 

POZRI ROZVRH v Topoľčanoch

Na prihlásenie klikni na PRIHLÁŠKA

Informácie recepcia: 0910 75 73 76, info@tsnexum.sk