Pulse of NEXUM: The Heartbeat of Dance

Dátum: 22.06.2024 Miesto: Divadlo Andreja Bagara v Nitre od 17:30

Informácie

Tanečná škola NEXUM pripravuje galavečer plný tanca a nadšenia: Záverečné predstavenie sezóny Pulse of NEXUM – The Heartbeat of Dance

Tanečná škola NEXUM s hrdosťou oznamuje záverečné predstavenie tejto sezóny, ktoré sa bude konať v Divadle Andreja Bagara v srdci Nitry 22. júna 2024 o 17:30 hod. Toto výnimočné podujatie, známe ako „Galavečer talentov“, predstaví širokú paletu tanečných štýlov, od spoločenských tancov až po street dance, a ukáže úchvatné tanečné schopnosti študentov školy.

V rámci bohatého programu večera sa návštevníci môžu tešiť na pestrú škálu choreografií, ktoré sú výsledkom tvrdej práce a odhodlania študentov pod vedením skúsených pedagógov Tanečnej školy NEXUM. Tanečné čísla budú nielen vizuálnym, ale aj emotívnym zážitkom, ktorý podčiarkne individuálny prístup školy k rozvoju talentov a kreativity svojich zverencov.

„Naše záverečné predstavenie je vždy vrcholom tanečného roka, keď môžeme ukázať všetky hodiny tvrdej práce, ktoré naši študenti vložili do svojho umenia,“ hovorí riaditeľ školy, Juraj Ilečko „Galavečer talentov je oslavou tanca, ale aj vzdávaním holdu odhodlaniu a vášni, ktoré naši študenti prejavujú celý rok.“

Tanečná škola NEXUM, ktorá je známa svojou inovatívnou a dynamickou pedagogikou, sa zaoberá rozvojom tanečných schopností všetkých vekových kategórií. Ponúka široké spektrum kurzov, vrátane tradičných tanečných štýlov ako je balet, či latinskoamerické tance, až po moderné formy ako hip-hop, a contemporary. Vďaka individualizovanému prístupu k výučbe a dôrazu na tvorivosť a umenie, si škola vybudovala povesť jednej z popredných tanečných inštitúcií v regióne.

Záverečné predstavenie bude tiež platformou pre mladé tanečné talenty a choreografov, aby predstavili svoje vlastné kompozície pred živým publikom, čo je pre mnohých študentov kľúčovým krokom v ich tanečnej kariére. 

Okrem širokého spektra tanečných vystúpení sa návštevníci môžu tešiť na slávnostnú atmosféru. Tanečná škola NEXUM pozýva všetkých milovníkov tanca, rodiny, priateľov a verejnosť, aby sa stali súčasťou tejto nezabudnuteľnej noci, ktorá slávi krásu a silu tanca.

Pre ďalšie informácie o predstavení, ako aj o kurzoch a programoch Tanečnej školy NEXUM nás neváhajte kontaktovať