Body workout

Pohyb pre fyzické a psychické zdravie

Priebeh formou otvorených hodín na permanentky. Je nutné sa raz zaregistrovať cez rozvrh, potom cez Váš profil si zakúpiť vstupovú permanentku podľa Vášho výberu a cez váš profil (moje konto) sa prihlasovať na konkrétne TERMÍNY.

Všetko viete vybaviť online alebo osobne na recepcii!!!

 

Tanečná škola NEXUM, o.z.
Mail: info@tsnexum.sk
Mobil: 0910 757 376

Lektori

Informácie

Cenou za nedostatok pohybu je u mnohých ľudí nadváha a vyššie riziko vzniku civilizačných ochorení. Proti tomu pomáha pravidelná športová aktivita, ktorú môžete nájsť aj u nás na hodine body workout.

Program je vhodný pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť prírast svalovej hmoty, zbaviť sa nadváhy a vyformovať postavu.

Body workout predstavuje full body tréning = tréning celého tela. To znamená, že počas šesťdesiatich minút precvičíte celé telo a zapojíte všetky svalové partie. Cvičenia sú obľúbené najmä u tých ľudí, ktorým životné povinnosti nedovoľujú cvičiť niekoľkokrát do týždňa podľa rozdelených svalových partií.

Vykonávajú sa tu predovšetkým silové cviky, ktoré sú dopĺňané aj o kardio cvičenia. Vďaka tomu naštartujete svoj metabolizmus, spaľovanie tukov a kardiovaskulárny systém.

Pravidelným cvičením zredukujete nadváhu, vyformujete postavu, zlepšíte si kvalitu spánku, spomalíte progres starnutia, posilníte svoju sebadôveru a vyprodukujete endorfíny.

Cenník cvičenia

*platnosť balíkov na vstupy je 8 týždňov od zakúpenia

Cena Balíka Cena
1 vstupový 8€
3 vstupový 21€
6 vstupový 39€

* členské príspevky sú platné od 22.12.2023

Galéria