Tehotenská joga

Tehotenská (prenatal, gravid) joga sa zameriava na tehotné ženy a je v maximálnej možnej miere prispôsobená požiadavkám tehotných žien.

Priebeh formou otvorených hodín na permanentky. Je nutné sa raz zaregistrovať cez rozvrh, potom cez Váš profil si zakúpiť vstupovú permanentku podľa Vášho výberu a cez váš profil (moje konto) sa prihlasovať na konkrétne TERMÍNY.

Všetko viete vybaviť online alebo osobne na recepcii!!!

Cvičenie je absolútne bezpečné a vykonáva sa pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora jogy. Avšak ak máte rizikové tehotenstvo alebo iné ťažšie zdravotné komplikácie, prekonzultujte to s vaším lekárom.

 

Tanečná škola NEXUM, o.z.
Mail: info@tsnexum.sk
Mobil: 0910 757 376

Lektori

Informácie

Joga špeciálne navrhnutá pre tehotné ženy, ktorým pomáha pripraviť sa na pôrod uvoľnením tela a mysle. Využíva bezpečné techniky a asány, ktoré sú vhodné vo všetkých štádiách tehotenstva.

Jej cieľom je vytvoriť rovnováhu medzi mentálnymi, emocionálnymi, fyzickými a duchovnými rozmermi. Zároveň pomáha ženám vnímať svoje vlastné telo, prijať jeho aktuálny stav a nadviazať kontakt s malým človiečikom vnútri.

Medzi mamičkami je tehotenská joga veľmi obľúbená, pretože výrazne pomáha vyrovnať sa so zmenami, ktorými počas deviatich mesiacov dochádza v tele matky.  Pomáha napríklad prekrviť organizmus, zmierňuje bolesti chrbta, opuch nôh, učí správne dýchať, má priaznivý vplyv na vnútorné orgány, posilňuje panvové dno a pripravuje ženské telo na pôrod.

Sústreďuje len na vykonávanie cvikov, ktoré sú bezpečné a najmä prínosné. Tehotenská joga neobsahuje žiadne intenzívne a prudké pohyby, ktoré by mohli uškodiť bábätku.

Veľkým bonusom je veľké množstvo vedomostí, ale aj nové kontakty a priateľstvá.

Cenník cvičenia

*platnosť balíkov na vstupy je 8 týždňov od zakúpenia

Cena Balíka Cena
1 vstupový 8€
3 vstupový 21€
6 vstupový 39€

* členské príspevky sú platné od 22.12.2023

Galéria