Kizomba Tanečný kurz
Kizomba

V našej širokej ponuke nájdete aj veľmi obľúbený tanečný štýl KIZOMBA. Do popredia sa dostal až v nedávnej dobe. Slovo Kizomba sa dá preložiť ako “pomaly nasledovať”. Kizomba je romantický párový tanec. V Kizombe musíte úplne relaxovať, vypnúť mozog, dôverovať svojmu partnerovi a improvizovať. Kizomba sa k nám dostala z Angoly, kde pôvodne vznikla ako hudobný smer a tanec na afrických rytmoch a romantických melódiách.

Charakteristickým znakom klasickej kizomby je pomalý “drig” – priamy bit, ktorý v modernej hudbe je vytvorený na úkor elektronických nástrojov. Hlavnou a najťažšou úlohou tanca je “udržiavanie a nasledovanie”. Pre tých, ktorí tancujú Salsu, pri štúdiu Kizomby, spočiatku sa môže zdať nezvyčajná ale o to zaujímavejšia.

Nemali by sme zabúdať, že Kizomba je pouličný tanec. V Angole, Portugalsku a Brazílii ho veľmi často tancovali na uliciach. Kizomba je párový tanec, takže ho môžete tancovať výlučne s partnerom. Kizomba je zmyselný, jemný, fascinujúci tanec, je veľmi jednoduchý aj pre začiatočníkov.

Kizomba Tanečný kurz v Tanečnej škole NEXUM v NITRE – Naša ponuka:

  • Kizomba

 

Informácie o krúžku:

  • začíname od 12.9. 2022 v Nitre podľa rozvrhu
  • trvanie lekcie 60 minút
  • oblečenie pohodlné, topánky

Kedy: POZRI ROZVRH

 

AKCIA na NITRU!!! Každý absolvent tanečného kurzu pre začiatočníkov pre dospelých dostane možnosť vybrať si voľný vstup na tančiareň, zumbu, latino pre ženy alebo voľný vstup do nášho privátneho fitka s našou lektorkou Miškou Lyžičiarovou.

(termín absolvovania voľného vstupu treba nahlásiť mailom kvôli kapacite sál)

 

Postup prihlásenia:

  • kliknite na PRIHLÁŠKA a vyplňte vaše údaje a prihláste sa
  • po prihlásení vám príde potvrdzovací mail s platobnými údajmi
  • V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme.

 

Členský poplatok: pozri cenník

 

Informácie:

Tanečná škola NEXUM, o.z.

Mail: info@tsnexum.sk

Mobil recepcia: 0910 757 376

Pozri aj:

Lektori