Tanečno-animačný program
Tanečno-animačný program

Populárnou a interaktívnou súčasťou Vášho programu môže byť tanečno-animačný program od Akadémie tanca. Tanec je najprirodzenejšia forma zábavy. Ľudia sa na tanec radi pozerajú, radi sa o tanci bavia, radi tancujú a učia sa tancovať, ak výuka prebieha jednoduchým a hravým spôsobom. Súčasťou tanečno-animačného programu je preto nie len tanečné vystúpenie ale aj zábavná škola tanca, kde sa hostia naučia jednoduchú choreografiu. Celý program moderuje skúsený lektor. Zabavte vašich hostí tancom.

Tanečno-animačný program si môžete vyskladať podľa vašich požiadaviek:

  1. vyberte si tanečné vystúpenie

– spoločenské tance, latinsko-americké tance, plesové choreografie, latino, hip-hop, step a iné podľa vašich požiadaviek.

2. vyberte si tance, ktoré sa Vaši hostia naučia

– watz, tango, valčík, slowfox, quickstep, samba, chacha, rumba, paso doble, jive, salsa, bachata, tango argentino,, swing, ľudové tance, latino pre ženy, tanečné cvičenia a iné podľa vašich požiadaviek.

Trvanie programu:

– kombináciou vystúpení a školy tanca môže program trvať od 45 min. do 90 min.

Vhodné pre:

– hotely ako súčasť víkendových pobytov, súčasť sprievodných akcií, firemné hry, spoločenské podujatia, svadby, plesy, firemné večierky, tančiarne, medzinárodný deň detí, školské podujatia, latino párty, párty.

Pozri aj: