NEXUM

O nás

Tanečná škola NEXUM je pre každého, kto sa chce naučiť užívať si tanec, bez ohľadu na schopnosti alebo vek byť súčasťou komunity plnej priateľskosti, oddanosti a pozitívnej energie.

Pohyb na hudbu je tanec. Spojenie hudby a pohybu je Tanečná škola NEXUM. Sme nová tanečná škola so 17 ročnými skúsenosťami, ktorú založil Juraj Ilečko. Pôsobíme vo viacerých mestách na Slovensku a našim cieľom je poskytovať kvalitné služby a servis v oblasti tanca v rôznych tanečných žánroch od detskej tanečnej prípravky až po svadobný tanec. Od spoločenských tancov, cez balet, contemporary, disko, hip hop až po ľudové tance, salsu a bachatu.

Tanec je to najvznešenejšie, najdojímavejšie a najkrajšie z umenia. Nie je to totiž obyčajný preklad alebo abstrakcia života. Je to život sám.

Henry Havelock Ellis

Tanečná škola NEXUM je pre každého, kto sa chce naučiť užívať si a praktizovať tanec, bez ohľadu na schopnosti alebo vek. Je to tiež komunita plná priateľskosti, oddanosti a pozitívnej energie. Presadzujeme nové nápady, zahŕňame umelecké inovácie a umožňujeme tanečným umelcom nevšedné zážitky využiť ich plný potenciál. Škola ponúka intenzívne technické a kreatívne tanečné kurzy. Naši skúsení a uznávaní lektori, vás inšpirujú a povzbudzujú, aby ste sa rozvíjali ako všestranný, kreatívny tanečný umelec.

Nesnažím sa tancovať lepšie ako ostatní. Snažím sa tancovať lepšie ako ja sám.

Michail Baryšnikov

Tanečná škola NEXUM sa venuje výchove tanečníkov, ktorých tanec baví a chcú sa venovať len choreografiám. Ďalej sa sústreďujeme aj na prípravu tanečníkov, ktorí sa chcú stať vrcholovými tanečnými reprezentantmi. Vyberie si určite každý od začiatočníkov až po pokročilých!

Pozrite si našu ponuku

Zistiť viac

Kurzy sú rozdelené:

Organizujeme:

  • Workshopy
  • Súťaže
  • Vystúpenia
  • Vzdelávanie lektorov
  • Tréningy pre deti aj dospelých
  • Letné kempy a sústredenia
  • Letné denné tábory
  • Letné zážitkové tábory
  • Individuálne tréningy

Všetky naše hodiny podporujú koordináciu, sebadôveru a fyzický rozvoj. Našich absolventov tanečných kurzov učíme láske a radosti z tanca a nemáme väčšie potešenie z toho, keď vidíme, ako malé dieťa rozkvitá a rastie v sile, držaní tela a osobnosti. Vítame nápaditých, zvedavých ľudí zo všetkých prostredí, ktorých zaujímajú nekonečné možnosti tanca. Aby ste sa mohli správne rozhodnúť, či je to pre vás vhodné.