Továreň na Sny

Dátum: 22.06.2024 Miesto: Divadlo Andreja Bagara v Nitre o 10:30

Informácie

NEXUM – tanečná škola, kde sny dostávajú rytmus

Tanečná škola NEXUM pripravuje svoje záverečné tanečné predstavenie sezóny pre najmenších, ktoré sa bude konať v prestížnom divadle Andreja Bagara v Nitre. Pod názvom „Továreň na sny“ sa na jednej scéne predstaví mozaika tanečného umenia, ktorá v sebe spája vášeň, talent a nekonečné hodiny dôkladnej prípravy.

„Továreň na sny“ je viac ako len tanečný výkon – je to príbeh vyrozprávaný pohybom, ktorý prenáša divákov do sveta, kde je možné všetko. Predstavenie zdôrazňuje množstvo hodín nácviku, odhodlanie a oddanosť našich najmenších tanečníkov aj tanečných talentov, ktorí sa neboja nasledovať svoje sny.

Každá tanečná choreografia je starostlivo vybraná a nacvičená tak, aby odzrkadľovala jedinečnosť a originalitu našich najmenších tanečníkov. Naše predstavenie tiež ponúkne exkluzívne choreografie, ktoré boli vytvorené špeciálne pre túto príležitosť našimi renomovanými pedagógmi.

Tanečná škola NEXUM je miestom, kde sa talent stretáva s inšpiráciou a kde každá lekcia je krokom k dosiahnutiu nových výšok. Sme hrdí na našu schopnosť objavovať a rozvíjať tanečné schopnosti v deťoch a mládeži, čo podporujeme prostredníctvom špecializovaných programov a workshopov.

Tešíme sa na vašu účasť a na to, že s vami môžeme zdieľať krásu tanca. Nechajte sa unášať vlnou rytmu a príďte sa pozrieť, ako tanečné sny ožívajú na javisku.