WORKSHOP TANGO ARGENTÍNO

Dátum: 26.05.2024 Miesto: Tanečná škola NEXUM v OC MAX v Nitre

Tanečná škola NEXUM Vás srdečne pozýva na Workshop tradičného Tanga Argentína s vynikajúcim lektorom Nicolás Bertucci, ktorý sa narodil v Buenos Aires. Učiť bude Tango Argentíno, Milongu, Vals.

Informácie

Nicolás Bertucci (Argentína) sa narodil v Buenos Aires, kde s tangom vyrastal. Jeho učitelia boli „starí milongueros“ ako napríklad Carlos Gavito, Cacho Dante, Eduardo Arquimbau, „El Gallego“ Manolo alebo Luis Grondona. Nicolás sa intenzívne venuje tangu od roku 1995 –ako tango DJ a zároveň tanečný inštruktor. Dlhodobo pôsobí v Európe, po DJ-ovaní v Holandsku sa od roku 1999 usadil vo Viedni, kde okrem organizovania vlastnej milongy El Firulete vedie aj pravidelné kurzy tanga a je častým návštevníkom aj na ďalších viedenských milongách.

Nicolás vyučuje najmä tradičné štýly tango milonguero a tango salón, so zameraním na charakter, akým sa tancujú na tradičných milongách v Buenos Aires, kam sa každoročne vracia. Okrem pravidelných kurzov Nicolás učieva aj na víkendových seminároch v rôznych mestách v Rakúsku, v Anglicku, vo Švajčiarsku a v rámci bližšej spolupráce s tanečnou školou Tango Abrazo už viedol viacero workshopov aj na Slovensku.

Tešiť sa môžete na 4 hodiny intenzívneho tancovania tradičného Tanga Argentína.

Harmonogram:

  • 14:00 – 16:00 Group lesson
  • 16:00 – 17:00 Coffe break s občerstvením
  • 17:00 – 19:00 Group lesoon

KDE: v Tanečnej škole NEXUM v OC MAX Nitra

Cena: 45 Eur/osoba (v cene je zahrnuté lekcie, káva, občerstvenie)

Prihlasovanie spustené

Tešíme sa na Vás!