Creative Fyziostrečing

Cvičenie zamerané na všestranný pohybový rozvoj pre dospelých.

Priebeh formou otvorených hodín na permanentky. Je nutné sa raz zaregistrovať cez rozvrh, potom cez Váš profil si zakúpiť vstupovú permanentku podľa Vášho výberu a cez váš profil (moje konto) sa prihlasovať na konkrétne TERMÍNY.

Všetko viete vybaviť online alebo osobne na recepcii!!!

Tanečná škola NEXUM, o.z.
Mail: info@tsnexum.sk
Mobil: 0910 757 376

Lektori

Informácie

Na hodine sa vykonávajú cviky, ktoré sa orientujú na zväčšovanie pohybového rozsahu, zlepšenie fyzickej kondície, zapájanie rôznych svalových skupín. Vďaka týmto cvikom si zlepšíte pohyblivosť a držanie celého tela a taktiež sa naučíte správne zapájať dych pri cvičení.

Pri cvičení sa používajú pomôcky, ktoré pomáhajú efektívne zvyšovať výkony, zlepšujú komfort počas tréningu a znižujú riziko úrazu.

Pohybový rozvoj je vhodný pre tých ľudí, ktorí chcú prostredníctvom cvičenia odstrániť rôzne bolesti vznikajúce predovšetkým sedavým zamestnaním či skrátenými svalmi. Súčasťou sú rôzne funkčné, mobilizačné a strečingové cvičenia, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše stabilizačné a koordinačné schopnosti, skvalitniť držanie tela a zrýchliť jeho reflexy.

Na tréningoch budete pod odborným dohľadom, ktorý vás bude viesť vykonávať cviky správne s využitím plného rozsahu rozsah pohybu v kĺboch, čo je tou najlepšou prevenciou pred bolesťami či zraneniami kĺbov.

Hodiny sú vhodné pre všetky pohlavia a každú vekovú kategóriu, keďže neprebiehajú pri vysokej intenzite a záťaži.

Cenník cvičenia

*platnosť balíkov na vstupy je 8 týždňov od zakúpenia

Cena Balíka Cena
1 vstupový 8€
3 vstupový 21€
6 vstupový 39€

* členské príspevky sú platné od 22.12.2023

Galéria